top of page
вело кемп іспанія_edited.jpg

echelon - більше ніж

велоклуб

Мотивація, спілкування, задоволення та любов до велоспорту – це ми! Об’єднуємо людей для кого це не пусті слова.​

велоклуб echelon dima taras.jpg
велоклуб echelon dima taras.jpg

Наша
історія

В 2018 році після декількох МТБ-кемпів, організованих Дімою Петровим в Карпатах, народилась ідея створити клуб, тоді Діма з Тарасом і заснували echelon.

Спершу ми проводили тренування з машиною супроводу в Києві, піднявши рівень сервісу і безпеки тренувань на новий рівень.

Потім все частіше стали виїзжати в гори на кемпи - Андалусія, Доломіти, словацькі Татри, Туреччина та інші чудові локації, які ідеально підходять для насолодження велоспортом.

Зробили дизайн клубної форми, адже стиль і естетика в велоспорті для нас не пусті слова.

Паралельно розробили і почали проводити курс по керуванню велосипедом, щоб одноклубники відчували ще більшу впевненість і безпеку на велосипеді.

Ми не зупиняємось, плануємо катати на шосе і мтб все наше життя і хочемо це робити в дружній сім'ї велоклубу echelon!

ДНК echelon

ДНК - це основа. Те, з чого складається організм і те, що визначає унікальність. ДНК велоклубц echelon - люди. Засновники, інструктори, члени клубу та їх сім‘ї та рідні. Всі вони грають ключову роль в тому, чим являється велоклуб echelon.

Каманда echelon

Наша мрія – зібрати дружню команду інструкторів, гідів, механіків, фіт-техніків та гонщиків разом. Ми візьмемо на себе інструктаж, забезпечимо практикою і ласкаво просимо!

Докладемо всіх зусиль, щоб учні їхали безпечно, швидко та комфортно!

bottom of page