top of page

Тур 
Chamonix-Nice

4 дні в сідлі, 6 перевалів на висоті понад 2000 метрів, 560 кілометрів і 13000 метрів набору висоти.

Це якщо мовою сухих цифр.

chamonix nice copy4.jpg
Aboutcamp

Про Тур

Величні французькі альпи, відмінна організація від echelon, майже вільні від машин дороги, транспортування особистих речей включно з велокейсами, комфортні готелі, підтримка на дистанції - цю подію ви запам’ятаєте надовго.

Schedule

План

День 1 |

Шамоні

27.06

Прибуття в Шамоні. Зручніше всього летіти до Женеви (Geneva), звідти на таксі одну годину до Шамоні. Наш механік збере і перевірить ваш велосипед, а ви помилуєтесь видом на Мон Блан. Живемо в готелі Chalet Hôtel Le Prieuré

День 3 | 134км | 3 800м

Коль-де-л'Ізеран

29.06 

​Родзинка всього туру. По суті, класичний етап Туру з Валь-д’Ізер до Бріансону. Найвищий перевал в Альпах - Коль-де-л'Ізеран, 2764 метри над рівнем моря. А далі по порожній, але дивовижній дорозі в Італію, в долину Туріна. Ночуємо в Італії, в невеликому гірсько-лижному курорті Саузе-д'Улькс. 

День 4 | 145км | 3 800м

Коль-де-л’Ізоар

30.06 

Цей ранок розпочнеться з нормального капучіно :) І підйомом до Монженевр з класним спуском в Бріансон. А звідти вже неповторний Коль-де-л’Ізоар і 2300 над рівнем моря, а спуск з його південної сторони ми б назвали кращим в турі, хоча можемо потім проголосувати в Ніцці :) На десерт - Коль де Варс. Машин немає, та і людей не дуже багато :) І новий асфальт на спуску ;) Ночуємо неподалік Барселонет.

День 5 | 170км | 2 300м

Мармоти і надзвичайне різноманіття

1.07

Магічний підйом по пустій долині на єдиний перевал дня - Коль-де-ла-Кайоль, на 2300м. Тут часто можна побачити гірських звіряток. Звідти просто шикарний спуск аж до “долини тунелів”, де їх більше 20. А потім майже рівнина до самої Ніци, де нас чекає Promenade des Anglais і можна буде занурити ноги в море.

День 6 | 0км | 0м

Ніца

2.07

Сніданок і по хатам :) 

DSC03459.jpg

Ціна

1 600 EUR

Частина прибутку буде перерахована на Збройні Сили України

В ціну входить

01

Основне

Ночівлі в готелях в номерах твін, розміщення по двоє

Сніданки в готелях

Вечеря в перший день Туру

02

Вело

Досвідчений гід

Професійний механік

Водій, який перевозитиме речі і надаватиме підтримку на дистанції

Спортивне харчування на дистанції

Фотозвіт

В ціну не входять

Авіа квитки

Трансфери з/в аеропорт

Вечері та обіди

Спойлери

bottom of page